Garnki i naczynia kuchenne

Przedstawiamy garnki z najwyższej jakości stali szlachetnej, która jest gwarancją jakości, ponadczasowości i trwałości. Naczynia wyprodukowane zostały w naszej włoskiej fabryce pod Mediolanem, co gwarantuje ich wysoką jakość a także niepowtarzalny i wyjątkowy design.

Zestaw garnków Philipiak... Zestaw garnków Philipiak... 2
-30%
Z RABATEM -3216 zł TANIEJ
Towar dostępny
RATY OD
Strona główna

Zestaw garnków Philipiak Optimum Futuro

NA-703-Z-01168
7 504,00 zł 10 720,00 zł
Zestaw garnków i naczyń kuchennych Philipiak Milano Optimum to połączenie najwyższej jakości stali szlachetnej Cr-Ni 18/10, nowoczesnych technologii produkcyjnych i eleganckiego włoskiego wzornictwa. Garnki pozwalają na zdrowe przygotowywanie posiłków czyli na gotowanie bez wody, gotowanie na parze oraz na smażenie bez dodawania tłuszczu. Zestaw zawiera...
Zestaw garnków Philipiak... Zestaw garnków Philipiak... 2
-25%
Z RABATEM -1960 zł TANIEJ
Towar dostępny
RATY OD
Strona główna

Zestaw garnków Philipiak Smart Futuro

NA-708-Z-01256
5 880,00 zł 7 840,00 zł
Zestaw naczyń kuchennych Smart to połączenie najwyższej jakości stali szlachetnej Cr-Ni 18/10, nowoczesnych technologii produkcyjnych i eleganckiego włoskiego wzornictwa. 
Pokazano 1-24 z 48 pozycji

Do produkcji naczyń wykorzystaliśmy stal szlachetną Cr-Ni 18/10 – materiał niezwykle trwały i higieniczny w użyciu. Precyzja wykonania i użyte materiały zapewniają Państwu 25 lat gwarancji. Sercem każdego garnka jest wielowarstwowe dno, które kumuluje, a następnie równomiernie rozprowadza energię, co pozwala oszczędzać czas i pieniądze, niezależnie od źródła ciepła. Nasze garnki mogą być stosowane na kuchenkach, elektrycznych, gazowych, ceramicznych oraz indukcyjnych. Części wewnętrzne naczyń są satynowane, bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Ścianki zewnętrze naczyń i pokryw zachowują niezwykły blask dzięki zaawansowanemu procesowi polerowania. Pokrywa naczyń jest tak skonstruowana, aby podczas gotowania zbierała się na jej wewnętrznej powierzchni para wodna. Para skrapla się i opada na dno. Znowu paruje, skrapla się i opada. Gotując, możemy wykorzystać zatem tylko tę ilość wody, która jest naturalnie zawarta w produktach o ile w naczyniu znajduje się ich odpowiednia ilość. Pokrywa jest precyzyjnie dopasowana do brzegu naczynia. W trakcie procesu gotowania między ich powierzchniami tworzy się specjalny pierścień z pary wodnej, który uszczelnia naczynie. Tak szczelne zamknięcie pozwala zachować wewnątrz naczynia stałą temperaturę i właściwe ciśnienie, co usprawnia stosowanie najzdrowszych technik kulinarnych. Naczynia Philipiak Milano wyposażone są w ergonomiczne uchwyty wykonane z trwałego, termoizolacyjnego tworzywa. Dzięki temu uchwyty nie nagrzewają się nawet podczas długotrwałego gotowania, a korzystanie z naczyń jest komfortowe i bezpieczne. Najważniejszą cechą naczyń Philipiak Milano jest możliwość stosowania zdrowych technik gotowania. Budowa naszych garnków umożliwia smażenie bez użycia dodatkowego tłuszczu, gotowanie na parze oraz gotowanie w minimalnej ilości wody. Takie sposoby gotowania zalecane są przez lekarzy i specjalistów z dziedziny żywienia. Wykorzystaliśmy te doświadczenia przy projektowaniu naczyń Philipiak Milano. Naczynia wyprodukowano z użyciem technologii i materiałów testowanych już od dziesięcioleci przy produkcji profesjonalnych garnków. Specjalna konstrukcja naczyń Philipiak Milano pozwala na gotowanie w systemie wieżowym. Naczynia ustawiamy w piramidę jedno na drugim. Przez odpowiednią kombinację naczyń i misek można w tym samym czasie przygotować kilka potraw wykorzystując tylko jedno źródło energii Każda pokrywa posiada termometr, który pozwala kontrolować proces gotowania w naczyniach przy użyciu minimalnej ilości energii.

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej