Cookover

Przekonaj się, że urządzenie Cookover marki Philipiak Milano, jest czymś więcej niż wielofunkcyjnym robotem kuchennym! Liczne przepisy, mnóstwo porad i wskazówek dotyczących korzystania z urządzenia sprawiają, że Cookover zmieni każdy Twój dzień w wydarzenie kulinarne.

Katalog produktów

Cookover z zestawem garnków Philipiak Versatile

7N-774-M-03403#03403
Zestaw garnków Philipiak Versatile to połączenie najwyższej jakości stali szlachetnej 316Ti, nowoczesnych technologii produkcyjnych i eleganckiego włoskiego wzornictwa. Garnki pozwalają na zdrowe przygotowywanie posiłków czyli na gotowanie bez wody, gotowanie na parze oraz na smażenie bez dodawania tłuszczu. Zestaw zawiera 16 elementów. W skład zestawu...
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Cookover Philipiak to inteligentne urządzenie, które zastępuje kilkanaście urządzeń i akcesoriów do przygotowywania i gotowania posiłków zajmując niewiele miejsca w kuchni. W skład zestawu poza bazą główną wchodzi: kielich, koszyk, rózga, ostrze, pokrywa kielicha, korek z miarką, pokrywa parownika, taca parowa, naczynie parowe, szpatułka. Pobierz aplikację mobilną Philipiak Home i korzystaj z rozbudowanych funkcji Cookovera®. Urządzenie przeprowadzi Cię krok po kroku przez proste jak również bardziej skomplikowane przepisy. Każdy znajdzie coś dla siebie osoby początkujące wiedzę, zaawansowane inspiracje a profesjonaliści wsparcie.

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej