Garnkopiekarnik Bombatina (32 cm) z pokrywą Venturi Philipiak Futuro
Garnkopiekarnik Bombatina (32 cm) z pokrywą Venturi Philipiak Futuro

Garnkopiekarnik Bombatina (32 cm) z pokrywą Venturi Philipiak Futuro

Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa
Kolor uchwytów
  • Ręcznie malowane w kolorze drewna
  • Czarne

Bombatina z pokrywą Venturi to zewnętrzny, stalowy piekarnik. 12-litrowa pojemność i 32-cm średnica garnka umożliwia przygotowanie potraw w większych porcjach. W wielu domach z pewnością przyniesie komfort gotowania potraw na specjalne okazje, święta i uroczystości rodzinne,

Pozwala na przyrządzenie zup, dużych porcji mięsa czy dań jednogarnkowych takich jak bigos, gulasz, leczo, bogracz itp. Ze względu na dużą powierzchnię można przygotowywać w niej różnego rodzaju przetwory - ogórki małosolne, kapustę kiszoną czy konfitury.

Dzięki zastosowaniu pokrywy Venturi, przyrządzimy w niej również potrawy wymagające długiego procesu obróbki termicznej z zachowaniem odpowiedniej wentylacji. 

Garnek posiada wszelkie techniczne udogodnienia naczyń Philipiak Milano co przy nowych możliwościach pokryw Venturi pozwala np. na przyrządzenie w nim pizzy i innych potraw tradycyjnie przygotowywanych w piekarniku.

Dobre zdrowie to oznaka stylu życia

I

Naszym priorytetem jest zdrowie.

Z nami zdrowe gotowanie staje się łatwe, przyjemne i stylowe. Dzięki zastosowanym przez nas technologiom można smażyć potrawy na tłuszczach zawartych w samym produkcie i gotować tak, by dania zachowały jak najwięcej wartości odżywczych. To bardzo ważne. Wiemy, w jak dużym stopniu sposób przygotowania jedzenia wpływa na zdrowie. Wiedzę tę w pełni wykorzystujemy, produkując nasze naczynia i edukując w zakresie zdrowego odżywiania. Jesteśmy przekonani, że naczynia, które z dumą oddajemy w Państwa ręce, staną się inspiracją do wielu kulinarnych odkryć.

Lat na rynku
Lat gwarancji
Zadowolonych klientów

I

Technologie w parze ze zdrowiem

Stal szlachetna CR-Ni 18/10

Wszystkie naczynia wykonane są z nierdzewnej, kwasoodpornej stali chromowo-niklowej Cr-Ni 18/10. Jest to metal poszukiwany i ceniony ponieważ gwarantuje wytrzymałość, a także wysoką jakość użytkowania. Jest materiałem wyjątkowo odpornym na działanie bakterii i bardzo higienicznym, który nie wchodzi w reakcję z pożywieniem.

Wielowarstwowe dno akutermiczne

Grube dno naczyń i patelni Philipiak Milano ze stali szlachetnej szybko się nagrzewa i równomiernie rozprowadza ciepło wewnątrz naczynia. Zapewnia to znaczną oszczędność energii, a także ułatwia gotowanie na parze oraz smażenie bez użycia tłuszczu.

Uchwyty

Ergonomiczne rączki i uchwyty wykonane z materiałów termoizolacyjnych nie nagrzewają się podczas gotowania. Odpowiednia konstrukcja uchwytów umożliwia wygodne odkładanie pokrywy, aby nie brudzić powierzchni blatów, a także użycie jej jako wygodnej podstawki pod garnek.

Termometr

Umieszczony w uchwycie pokrywy termometr umożliwia stałe kontrolowanie temperatury wewnątrz naczynia. Dzięki temu nie musimy podnosić pokrywy i tracić pary wodnej potrzebnej do gotowania w małej ilości wody. Dzięki termometrowi możemy kontrolować optymalny poziom temperatury, by nie przegrzewać naczynia oraz oszczędzać energię.

Ergonomia użytkowania

Pokrywę, na którą zazwyczaj nie ma miejsca podczas zaglądania do naczynia lub przyprawiania, odkładamy po prostu na uchwyt i opieramy ją o uchwyt i wyprofilowany brzeg.

Naczynie jako waza

Naczynia Philipiak Milano mogą służyć również do efektownego serowania potraw. Wystarczy, że odwrócimy płaską pokrywę i postawimy ją na termometrze a uzyskamy możliwość postawienia na niej naczynia. Dzięki temu możemy serwować nawet bardzo gorące potrawy bezpośrednio na stół. Całość tworzy stabilną i praktyczną konstrukcję.

Pokrywa "skraplacz pary"

Konstrukcja pokrywy sprawia, że cykl parowania, skraplania i opadania skroplonej pary na dno naczynia jest bardziej efektywny. Ten sposób gotowania pozwala na wykorzystanie tylko tej ilości wody, która jest naturalnie zawarta w produktach, oraz na zachowanie większej ilości minerałów i substancji odżywczych. Pokrywa podstawiona pod naczynie i na naczynie może także działać jako termos do podtrzymywania temperatury potrawy. Pokrywka może zostać odłożona na uchwyt, dzięki czemu zapobiegamy zachlapaniu kuchenki czy blatów.

Profilowane krawędzie

Odpowiednio wyprofilowane i gładkie brzegi naczyń umożliwiają bezpieczne przelewanie ich zawartości bez używania dodatkowych akcesoriów.

Pierścień wodny

Pokrywa jest precyzyjnie dopasowana do brzegu naczynia. W trakcie procesu gotowania między ich powierzchniami tworzy się specjalny pierścień z pary wodnej, który uszczelnia naczynie. Tak szczelne zamknięcie pozwala zachować wewnątrz naczynia stałą temperaturę i właściwe ciśnienie, co usprawnia stosowanie najzdrowszych technik gotowania.

Pokrywa Venturi

Zjawisko Venturiego zastosowaliśmy w najnowszych pokrywach, które dzięki specjalnej konstrukcji i wytworzeniu odpowiedniego ciśnienia skracają czas gotowania jednocześnie obniżają temperaturę wewnątrz naczynia.

Dzięki zastosowaniu nowych pokryw Venturi możemy jeszcze szybciej przygotować zdrowe posiłki z zachowaniem wszelkich wartości odżywczych.

Zobacz Bombatinę z pokrywą Venturi w akcji i poznaj przepis na udziec jagnięcy.

Philipiak Milano Najwyższa Jakość Życia

Marka
Philipiak Milano
Seria
Futuro
Liczba elementów w zestawie
2
Wymiary opakowania
41 cm x 38 cm x 20 cm
Waga opakowania
4,5 kg
Materiał
Stal szlachetna Cr-Ni 18/10
Gwarancja
25 lat
Zmywarka
Tak
Skład zestawu
Garnkopiekarnik Bombatina Futuro 32 cm, pokrywa Venturi
NA-710-M-01335#01335
Nowy produkt
5903678065690
Opinie (0)

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej