Zestaw pojemników Philipiak VACS SUPER
Zestaw pojemników Philipiak VACS SUPER
Zestaw pojemników Philipiak VACS SUPER
Zestaw pojemników Philipiak VACS SUPER

Zestaw pojemników Philipiak VACS SUPER

Towar dostępny
2 620,00 zł
RATY OD
Brutto
Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa

Ten pakiet zawiera

W pakiecie taniej. Zamawiając zestaw Philipiak VACS BIG oraz Philipiak VACS SMART oszczędzasz 280 zł. Połączone zestawy to optymalny wybór finansowy ale także wygoda w przechowywaniu wielu produktów i porządek w kuchni. 

Komplet składa się z ośmiu przezroczystych kontenerów (2 pojemniki 2-litrowe, 2 pojemniki 1,5-litrowe oraz 4 pojemniki 1-litrowe) wykonanych z trwałego, odpornego na pęknięcia tworzywa, ośmiu pokryw oraz trzech bezprzewodowych, elektrycznych pompek i dwóch kabli USB do ładowania. Pakiet pozwala na przechowywanie produktów, znacząco przedłużając ich przydatność do spożycia. Konstrukcja pojemników umożliwia szczelne przechowywanie żywności w stanie płynnym i suchym, produktów świeżych i przetworzonych, zarówno w lodówce jak i w temperaturze pokojowej. 

System PHILIPIAK VACS
Przełom w przechowywaniu żywności

I

Wyzwanie XXI wieku

Od pokoleń szukaliśmy rozwiązań jak opóźnić proces psucia się aby zmniejszyć ilość marnowanej żywności. Znane metody jak wekowanie, wędzenie, solenie, suszenie czy mrożenie spełniają swoją funkcję, ale zazwyczaj są czasochłonne i wymagają dużego zaangażowania. Technologia Philipiak Vacs to odpowiedź na wyzwania, jakie stoją przed człowiekiem. Mądre zakupy, odpowiedzialne przygotowywanie zdrowych posiłków i system bezpiecznego przechowywania produktów spożywczych to oszczędność czasu, pieniędzy i wielka satysfakcja płynąca z ochrony naszego wspólnego dobra jakim jest środowisko naturalne.

Lat na rynku
Miesiące gwarancji
Zadowolonych klientów

I

Technologie w parze ze zdrowiem

W próżni bezpiecznie

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nie umyta i źle przechowywana żywność w lodówce czy szafkach, jest idealnym środowiskiem dla rozmnażających się bakterii i grzybów. Nie tylko szybko się psuje, ale także przechodzi zapachami i smakami innego jedzenia. Uniwersalny i niezawodny system do próżniowego przechowywania żywności pozwala przechowywać produkty w sposób wygodny, bez narażania ich na działanie bodźców zewnętrznych. Próżnia bardzo skutecznie blokuje możliwości namnażania się bakterii i grzybów odcinając je od tlenu, który jest im niezbędny do funkcjonowania i pozwala im się rozwijać. Produkty przechowywane bez powietrza dłużej zachowują trwałość i termin spożycia.

Wygodne i intuicyjne użycie

Mechanizm użytkowania pojemników Philipiak Vacs jest bardzo prosty i wygodny. Wystarczy włożyć produkty do pojemnika założyć pokrywę z pompką i jednym przyciskiem odessać powietrze. Następnie zdjąć pompę i schować pojemnik do lodówki, szuflady czy szafki. Pojemniki można także zabrać ze sobą do pracy czy dać dzieciom do szkoły. Są lekkie, trwałe, przejrzyste i wygodne.

Wymiary dostosowane do szafek i półek w lodówce

Pojemniki w zestawie Philipiak Vacs mają optymalne wymiary. Swobodnie mieszczą się w półkach kuchennych oraz w lodówce.

Długotrwałe działanie

Zastosowane w pompkach akumulatory są ładowane za pomocą dostępnego w zestawie kabla USB. Jedno ładowanie pozwala na długotrwałe użycie pompki bez potrzeby częstego podłączenia do źródła prądu.

Prezentacja pojemników próżniowych Philipiak Vacs

Philipiak Najwyższa Jakość Życia

Marka
Philipiak Milano
Seria
VACS
Liczba elementów w zestawie
21
Gwarancja
24 miesiące
MGD-2127-2128#2153
Opinie (0)

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej