Parownice

Dzięki naszej ekologicznej parownicy sprzątanie stanie się o wiele bezpieczniejsze i zdrowsze niż dotychczas wykorzystywane sposoby. Łatwość użytkowania i wielkie oszczędności. Od dzisiaj nie musimy do wielu prac domowych kupować detergentów.

Sprzątanie kuchennych czy łazienkowych zakamarków może być prawdziwym wyzwaniem. Dzięki wysokiemu ciśnieniu i wymiennym profilowanym końcówkom ręcznej parownicy marki Philipiak Milano z łatwością dotrzemy i umyjemy takie miejsca.  Parownica to ekologiczne urządzenie, dzięki któremu za pomocą gorącej pary można bez używania detergentów czyścić i dezynfekować różnego rodzaju powierzchnie i materiały. Dzięki naszemu urządzeniu sprzątanie stanie się o wiele bezpieczniejsze i zdrowsze niż dotychczas wykorzystywane sposoby. Łatwość użytkowania i wielkie oszczędności. Od dzisiaj nie musimy do wielu prac domowych kupować detergentów.

Zalecane powierzchnie do czyszczenia: podłogi i ściany z płytek ceramicznych lub granitu, podłogi z drewna (o ile są odpowiednio zaimpregnowane), podłogi z tworzywa sztucznego, dywany z bawełny i wełny, okna i ramy okienne, meble, kominki, zasłony z bawełny, armatura łazienkowa: wanna, umywalka, prysznic, toaleta.

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej