Zestaw garnków Philipiak Versatile
Zestaw garnków Philipiak Versatile
Zestaw garnków Philipiak Versatile
Zestaw garnków Philipiak Versatile
Zestaw garnków Philipiak Versatile
Zestaw garnków Philipiak Versatile

Zestaw garnków Philipiak Versatile

Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa

Zestaw garnków Philipiak Versatile to połączenie najwyższej jakości stali szlachetnej 316Ti, nowoczesnych technologii produkcyjnych i eleganckiego włoskiego wzornictwa. Garnki pozwalają na zdrowe przygotowywanie posiłków czyli na gotowanie bez wody, gotowanie na parze oraz na smażenie bez dodawania tłuszczu. Zestaw zawiera 16 elementów. W skład zestawu wchodzi: duży garnek 24 cm, poj. 5,2l, pokrywa 24 cm, średni garnek 20 cm, poj. 2,7l, pokrywa 20 cm, mały garnek 16 cm, poj. 2l, pokrywa 16 cm, patelnia z dnem groszkowym 24 cm, kulista pokrywa 24 cm, misa duża 24 cm, pokrywa 24 cm, misa mała 20 cm, pokrywa 20 cm, tarka, łopatka, krążek redukcyjny, przyssawka.

Zestaw garnków Philipiak Versatile to połączenie najwyższej jakości stali 316Ti, nowoczesnych technologii produkcyjnych i eleganckiego włoskiego wzornictwa. Dlatego każde naczynie, które opuszcza naszą mediolańską fabrykę, jest przykładem wyjątkowej staranności rzemieślniczej i dbałości o szczegóły. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych ujęte w ramy eleganckiego wzornictwa – oto wyróżniki marki Philipiak Milano. Garnki pozwalają na zdrowe przygotowywanie posiłków czyli na gotowanie bez wody, gotowanie na parze oraz na smażenie bez dodawania tłuszczu. Zestaw daje możliwości gotowania kilku posiłków na jednym źródle energii dzięki gotowaniu w systemie wieżowym. Garnki można wykorzystywać na kuchenkach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Zestaw zawiera 16 elementów.

W skład zestawu wchodzi: duży garnek 24 cm, poj. 5,2l, pokrywa 24 cm, średni garnek 20 cm, poj. 2,7l, pokrywa 20 cm, mały garnek 16 cm, poj. 2l, pokrywa 16 cm, patelnia z dnem groszkowym 24 cm, kulista pokrywa 24 cm, misa duża 24 cm, pokrywa 24 cm, misa mała 20 cm, pokrywa 20 cm, tarka, łopatka, krążek redukcyjny, przyssawka.

Dobre zdrowie to oznaka stylu życia

I

Naszym priorytetem jest zdrowie.

Z nami zdrowe gotowanie staje się łatwe, przyjemne i stylowe. Dzięki zastosowanym przez nas technologiom można smażyć potrawy na tłuszczach zawartych w samym produkcie i gotować tak, by dania zachowały jak najwięcej wartości odżywczych. To bardzo ważne. Wiemy, w jak dużym stopniu sposób przygotowania jedzenia wpływa na zdrowie. Wiedzę tę w pełni wykorzystujemy, produkując nasze naczynia i edukując w zakresie zdrowego odżywiania. Jesteśmy przekonani, że naczynia, które z dumą oddajemy w Państwa ręce, staną się inspiracją do wielu kulinarnych odkryć.

Lat na rynku
Lat gwarancji
Zadowolonych klientów

I

Technologie w parze ze zdrowiem

Stal szlachetna 316Ti

Zestaw wykonany jest z nierdzewnej, kwasoodpornej stali 316Ti. Jest to metal poszukiwany i ceniony ponieważ gwarantuje wytrzymałość, a także wysoką jakość użytkowania. Jest materiałem wyjątkowo odpornym na działanie bakterii i bardzo higienicznym, który nie wchodzi w reakcję z pożywieniem.

Wielowarstwowe dno akutermiczne

Grube dno naczyń i patelni Philipiak Milano ze stali szlachetnej szybko się nagrzewa i równomiernie rozprowadza ciepło wewnątrz naczynia. Zapewnia to znaczną oszczędność energii, a także ułatwia gotowanie na parze oraz smażenie bez użycia tłuszczu.

Uchwyty

Ergonomiczne uchwyty wykonane ze stali nie nagrzewają się podczas gotowania. Odpowiednia konstrukcja uchwytów umożliwia wygodne odkładanie pokrywy, aby nie brudzić powierzchni blatów, a także użycie jej jako wygodnej podstawki pod garnek.

Naczynie jako waza

Naczynia Philipiak Milano mogą służyć również do efektownego serowania potraw. Wystarczy, że odwrócimy  pokrywę i postawimy na uchwycie a uzyskamy możliwość postawienia na niej naczynia. Dzięki temu możemy serwować gorące potrawy bezpośrednio na stół. Całość tworzy stabilną i praktyczną konstrukcję.

Pokrywa "skraplacz pary"

Konstrukcja pokrywy sprawia, że cykl parowania, skraplania i opadania skroplonej pary na dno naczynia jest bardziej efektywny. Ten sposób gotowania pozwala na wykorzystanie tylko tej ilości wody, która jest naturalnie zawarta w produktach, oraz na zachowanie większej ilości minerałów i substancji odżywczych. Pokrywa podstawiona pod naczynie i na naczynie może także działać jako termos do podtrzymywania temperatury potrawy. Pokrywka może zostać odłożona na uchwyt, dzięki czemu zapobiegamy zachlapaniu kuchenki czy blatów.

Profilowane krawędzie

Odpowiednio wyprofilowane i gładkie brzegi naczyń umożliwiają bezpieczne przelewanie ich zawartości bez używania dodatkowych akcesoriów.

System wieżowy

Gotowanie w systemie wieżowym to oszczędność czasu, energii i pieniędzy. Dzięki konstrukcji naczyń na jednym źródle ciepła ugotujemy trzydaniowy obiad dla całej rodziny.

Pierścień wodny

Pokrywa jest precyzyjnie dopasowana do brzegu naczynia. W trakcie procesu gotowania między ich powierzchniami tworzy się specjalny pierścień z pary wodnej, który uszczelnia naczynie. Tak szczelne zamknięcie pozwala zachować wewnątrz naczynia stałą temperaturę i właściwe ciśnienie, co usprawnia stosowanie najzdrowszych technik gotowania.

Ergonomia użytkowania

Pokrywę, na którą zazwyczaj nie ma miejsca podczas zaglądania do naczynia lub przyprawiania, odkładamy po prostu na uchwyt i opieramy ją o uchwyt i wyprofilowany brzeg.

Philipiak Milano Najwyższa jakość życia

I

Marka
Philipiak Milano
Seria
VERSATILE
Numer EAN
5904024101512
Liczba elementów w zestawie
16
Wymiary opakowania
32 x 59 x 31
Waga opakowania
13 kg
Materiał
Stal 316Ti
Gwarancja
25 lat
Zmywarka
Tak
Skład zestawu
garnek (5,2l) i pokrywa 24 cm, garnek (2,7l) i pokrywa 20 cm, garnek (2l) i pokrywa 16 cm, patelnia z dnem groszkowym 24 cm, kulista pokrywa 24 cm, misa z pokrywą 24 cm, misa z pokrywą 20 cm, tarka, łopatka, krążek redukcyjny, przyssawka.
7N-774-M-03403#03403
Nowy produkt
Opinie (0)

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej