Zestaw filtrów wymiennych do Filtra wody Philipiak PH-600i (1/PH PAC+, 2/PH RO+, 3/PH CF+)

Zestaw filtrów wymiennych do Filtra wody Philipiak PH-600i (1/PH PAC+, 2/PH RO+, 3/PH CF+)

Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa

Komplet filtrów do Filtra wody Philipiak PH-600i.

W skład zestawu wchodzą trzy filtry:

Filtr 1/PH PAC+ z przędzy polipropylenowej z wkładem węglowym

Filtr 1/PH PAC+ to niezbędny element systemu filtracji Philipiak PH-600i, zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej czystości wody. Wykonany z przędzy polipropylenowej i wyposażony w wkład węglowy, skutecznie usuwa zanieczyszczenia mechaniczne oraz zanieczyszczenia organiczne, poprawiając smak i zapach wody. Łatwy w instalacji i wymianie, filtr 1/PH PAC+ gwarantuje nieprzerwaną dostawę czystej, zdrowej wody w Twoim domu. Wybierz jakość i niezawodność z filtrem Philipiak 1/PH PAC+.

Filtr 2/PH RO+ odwróconej osmozy

Wymienny filtr 2/PH RO+ to kluczowy element systemu odwróconej osmozy, dedykowany do modelu filtra wody Philipiak PH-600i. Dzięki zaawansowanej technologii filtracji, skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zapewniając czystą, zdrową wodę w Twoim domu. Filtr jest łatwy w montażu i wymianie, co gwarantuje wygodę użytkowania. Zapewnij sobie i swojej rodzinie doskonałą jakość wody dzięki filtrowi Philipiak 2/PH RO+.

Filtr 3/PH CF+ z mikro-mineralizowanym węglem

Filtr 3/PH CF+ to zaawansowany element systemu filtracji Philipiak PH-600i, wyposażony w mikro-mineralizowany węgiel. Jego innowacyjna konstrukcja skutecznie usuwa zanieczyszczenia chemiczne i organiczne, jednocześnie wzbogacając wodę o niezbędne minerały. Dzięki łatwej wymianie, zapewnia ciągłą dostawę, zdrowej i smacznej wody e Twoim domu.

Marka
Philipiak Milano
Seria
PH-600i
Wymiary opakowania
7,5 x 30 x 23 cm
Waga
2 kg
03461#03461
Nowy produkt
Opinie (0)
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej