Płyn do usuwania przypaleń i tłuszczu

Płyn do usuwania przypaleń i tłuszczu

Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa

Profesjonalny preparat do czyszczenia piekarników, kominków, grilli, garnków, itp. Rozpuszcza tłuszcz, zabrudzenia, przypalenia i zapieczone resztki potraw.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć. Na zimną powierzchnię nanieś niewielką ilość preparatu, rozprowadź i odczekaj 3-5 minut a następnie wytrzyj i spłucz wodą. Nie stosuj na aluminium, miedzi i powierzchniach lakierowanych lub malowanych. Zalecamy wykonać próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek użycia preparatu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

SKŁADNIKI: niejonowe środki powierzchniowo czynne (mniej niż 5%), amfoteryczne środki powierzchniowo czynne (mniej niż 5%), fosfoniany

(mniej niż 5%). Zawiera wodorotlenek sodu i wodorotlenek potasu.

UWAGA: Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody lub prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są używane i można je łatwo usunąć i nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/LEKARZEM. Przechowywać pod zamknięciem. Chronić przed dziećmi.

Marka
Philipiak Milano
Seria
PhP
Numer EAN
5904024101567
Pojemność
500 ml
03506#03506
Nowy produkt
Opinie (0)
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej