Pojemniki próżniowe

Nowoczesna Technologia Pojemniki do próżniowego przechowywania żywności z bezprzewodową pompą Philipiak Vacs .Od wieków szukaliśmy rozwiązań jak opóźnić proces psucia się aby wydłużyć jej czas przydatności do spożycia i zmniejszyć ilość marnowanej żywności. Tuby Philipiak Vacs to odpowiedź na wyzwania, jakie stoją przed współczesnym człowiekiem. Mądre zakupy, odpowiedzialne przygotowywanie zdrowych posiłków i system bezpiecznego przechowywania produktów spożywczych to oszczędność czasu, pieniędzy i wielka satysfakcja płynąca z ochrony naszego wspólnego dobra jakim jest środowisko naturalne.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nie umyta i źle przechowywana żywność w lodówce czy szafkach, jest idealnym środowiskiem dla rozmnażających się bakterii i grzybów. Nie tylko szybko się psuje, ale także przechodzi zapachami i smakami innego jedzenia. Uniwersalny i niezawodny system do próżniowego przechowywania żywności pozwala przechowywać produkty w sposób wygodny, bez narażania ich na działanie bodźców zewnętrznych.

Próżnia bardzo skutecznie blokuje możliwości namnażania się bakterii i grzybów odcinając je od tlenu, który jest im niezbędny do funkcjonowania i pozwala im się rozwijać. Produkty przechowywane bez powietrza dłużej zachowują trwałość i termin spożycia. Mechanizm użytkowania pojemników Philipiak Vacs jest bardzo prosty i wygodny. Wystarczy włożyć produkty do pojemnika założyć pokrywę z pompką i jednym przyciskiem odessać powietrze. Następnie zdjąć pompę i schować pojemnik do lodówki, szuflady czy szafki. Pojemniki można także zabrać ze sobą do pracy czy dać dzieciom do szkoły. Są lekkie, trwałe, przejrzyste i wygodne. 

Zastosowane w pompkach akumulatory są ładowane za pomocą dostępnego w zestawie kabla USB. Jedno ładowanie pozwala na długotrwałe użycie pompki bez potrzeby częstego podłączenia do źródła prądu.

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej