Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa

Domowa stacja oczyszczania i nawilżania powietrza. Nowoczesny urządzenie pozwala utrzymać w domu korzystny mikroklimat usuwając z powietrza wirusy, bakterie chorobotwórcze, pleśnie, grzyby a także dym i pyłki.

Domowa stacja oczyszczania i nawilżania powietrza. Nowoczesne urządzenie pozwala utrzymać w domu korzystny mikroklimat usuwając z powietrza wirusy, bakterie chorobotwórcze, pleśnie, grzyby a także dym i pyłki. Doskonale służy alergikom i osobom podczas rekonwalescencji po przebytych chorobach. Zwalcza z powodzeniem nieprzyjemne zapachy za pomocą filtra węglowego i dodatkowo dezynfekuje pomieszczenia za pomocą aktywnego tlenu oraz lampy UV. Dodatkowym atutem jest funkcja nawilżania powietrza. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, posiada duży i czytelny panel sterowania w języku polskim oraz blokadę przed dziećmi.

Doskonale czyste powietrze

I

Cztery warstwy filtrujące

Filtr powietrza Philipiak posiada cztery warstwy filtrujące. Siatkę z materiału antybakteryjnego, usuwającą kurz, sierść, pyłki itp. Siatkę z włókna węglowego usuwającą formaldehyd i inne lotne związki organiczne. Trzecia warstwa to zmodyfikowany aktywny węgiel dodatkowo filtrujący lotne związki organiczne, formaldehyd, nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy. Z kolei filtr HEPA 13 z pokryciem antybakteryjnym, usuwa skutecznie drobny kurz i dym.

Lat na rynku
Miesiące gwarancji
Zadowolonych klientów

I

Odetchnij pełną piersią

Generowanie jonów ujemnych

Jony ujemne mają potwierdzoną zdolność neutralizacji szkodliwych substancji, wspomagają w ten sposób metabolizm i wzmacniają odporność organizmu. Nazywane są „witaminami życia”. Ich ilość jest jednym z parametrów określających jakość powietrza. Powietrze nasycone dużą ilością jonów ujemnych daje wrażenie, że mamy krystalicznie czyste powietrze jak po burzy lub w pobliżu wodospadu.

Funkcja nawilżania

Minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia problemów zdrowotnych, które mogą nasilać się lub być powodowane przez suche powietrze, np. problemy z oddychaniem, cerą, kaszel itp.

Lampa UV / Fotokatalizator

Promienie UV o działaniu biobójczym pełnią wiele pożytecznych funkcji m. in. zabijają wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, w tym wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie i inne drobnoustroje. Technologia UV eliminuje z powietrza bakterie i wirusy stanowiące ogromne zagrożenie dla zdrowia.

Marka
Philipiak Milano
Seria
KJ 350F
Liczba elementów w zestawie
1
Gwarancja
24 miesiące
EA-709-E-01481#01481
5903678065119
Opinie (1)
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej