Filtry wody i powietrza

Chcąc prowadzić zdrowy styl życia należy pamiętać o tym, że ogromne znaczenie dla naszego organizmu ma woda z której składamy się w 70% oraz powietrze, którym oddychamy i bez którego nie możemy żyć. Dzięki domowym stacjom uzdatniania i oczyszczania mogą Państwo od teraz mieć wpływ jakość wody i powietrza. 

Katalog produktów

Filtr powietrza Philipiak KJ350F

EA-709-E-01481
Domowa stacja oczyszczania i nawilżania powietrza. Nowoczesny urządzenie pozwala utrzymać w domu korzystny mikroklimat usuwając z powietrza wirusy, bakterie chorobotwórcze, pleśnie, grzyby a także dym i pyłki.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Z marką Philipiak Milano mogą Państwo kompleksowo zadbać o zdrowie. Zdrowe odżywianie czyli gotowanie bez wody i tłuszczu, ekologiczne sprzątanie i otaczanie się pięknymi przedmiotami. Nie możemy zapominać o najważniejszym, że nie możemy żyć bez czystego powietrza i wody. Posiadając nasze urządzenia mogą Państwo cieszyć się krystalicznie czystą wodą oraz oddychać zjonizowanym i oczyszczonym powietrzem. Dezynfekowanie pomieszczeń np.garderoby czy łazienki pozwala na usunięcie grzybów, bakterii i wirusów. 
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej