Serwis espresso Philipiak Elegi
Serwis espresso Philipiak Elegi

Serwis espresso Philipiak Elegi

Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa
Kolor
  • Srebrny
  • Złoty

Ten stylowy zestaw filiżanek z talerzykami do espresso o prostych kształtach i subtelnym srebrnym wzorze to odwołanie do klasycznych tradycji zdobienia porcelany. Łączy w sobie zarówno zalety estetyczne, jak i użytkowe. Jest propozycją dla osób, które cenią tradycyjne piękno, i tych, dla których dobry smak oznacza raczej harmonię na stole aniżeli wystawną dekoracyjność. Połączenie wytwornej bieli z delikatnie tłoczonymi brzegami i srebrną obwódką sprawia, że komplet pasuje do szerokiego spektrum wnętrz i aranżacji. Emanuje spokojem, prostotą i naturalnością.

W skład serwisu kawowego Elegi wchodzi: 6 filiżanek oraz 6 talerzyków pod filiżanki.

Porcelana Fine Bone China

I

Najszlachetniejsza odmiana porcelany

Niezwykła precyzja wykonania połączona z wyjątkową wytrzymałością i lekkością sprawia, że porcelana Fine Bone China uważana jest wśród koneserów i miłośników porcelany za jedną z najpiękniejszych na świecie. Za jej wynalazcę uważa się Josiaha Spode I, który dokonał tego odkrycia u schyłku XVIII wieku. Kontynuował on zapoczątkowane przez artystę Thomasa Frye’a prace nad recepturą wyjątkowo mocnej, a zarazem cieńszej od tradycyjnej, porcelany. Dzięki dodaniu do tradycyjnej mieszanki, popiołu kostnego, nastąpił przełom w procesie wytwarzania porcelany a nowe produkty szybko zagościły na stołach brytyjskiego dworu królewskiego.

Lat na rynku
Miesiące gwarancji
Zadowolonych klientów

I

Lekkość, elegancja, wytrzymałość

Niezwykła biel

„Białe złoto” to jedno z określeń, które przyjęło się wśród miłośników porcelany. Przekazywane z pokolenia na pokolenie jako rodzinna pamiątka stało się synonimem trwałości i ponadczasowym dowodem ciągłości rodów. Wykorzystywaną do produkcji zestawów Philipiak Milano porcelanę Fine Bone Chine cechuje śnieżnobiały kolor, powstały w wyniku reakcji związków je tworzących.

Dekoracja stołu

Jednym z sekretów elegancko nakrytego stołu jest porcelana. Rodzinna uroczystość, obiad z przyjaciółmi czy kolacja we dwoje wymagają wyjątkowej oprawy. To chwile, w których przedmioty codziennego użytku nabierają znaczenia i dekorują nasze otoczenie. Sprawiają, że razem z naszymi gośćmi czujemy się wyróżnieni, podkreślając szczególną atmosferę wzajemnych relacji.

Lśniąca i gładka powierzchnia

Jedną z najważniejszych cech najwyższej klasy porcelany jest lśniąca i pozbawiona jakichkolwiek porowatości powierzchnia. Dzięki niezwykle cienkiej strukturze porcelana Philipiak Milano jest lekka i odznacza się kolejną unikalną cechą jaką jest zdolność do przepuszczania światła.

Porcelana Philipiak Milano

Porcelana Philipiak Milano z dumą kontynuuje najlepsze tradycje włoskiego rzemiosła. Tworzona w rodzinnych manufakturach jest niezwykłym mariażem prostoty i funkcjonalności. Najwyższej klasy materiały, doskonałe proporcje, starannie wykończone detale i ergonomia to elementy, które tworzą ponadczasową elegancję włoskiego wzornictwa. Te właśnie standardy przyświecają naszej marce, której filozofia opiera się na prostocie. Wszak w niej kryje się prawdziwe piękno.

12 elementów serwisu espresso

W skład serwisu espresso moderno wchodzi: 6 filiżanek, 6 talerzyków pod filiżanki.

Marka
Philipiak Milano
Seria
Elegi
Liczba elementów w zestawie
12
Liczba osób
6
Materiał
Porcelana Fine Bone China
Gwarancja
2 lata
Waga
0,92 kg
Skład serwisu
6 filiżanek, 6 talerzyków
VA-740-Z-01000#01000
5903678065294
Opinie (0)

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej