Mleczko z mikrodrobinkami rubinu Philipiak

Mleczko z mikrodrobinkami rubinu Philipiak

Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa

Mleczko do czyszczenia wyrobów ze stali szlachetnej z mikrodrobinkami rubinu. Specjalistyczny środek przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wyrobów ze stali szlachetnej. Innowacyjna formuła doskonale i szybko usuwa nawet najcięższe zabrudzenia; tłuszcz, zacieki i przypalenia. Mleczko skutecznie czyści i pielęgnuje: garnki i naczynia, zlewozmywaki, płyty piekarników i kuchenek, brytfanki, sztućce oraz inne powierzchnie wykonane ze stali nierdzewnej i chromu.

Sposób użycia: przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Niewielką ilość mleczka nanieść na gąbkę lub szmatkę i dokładnie oczyścić powierzchnie. Przy silniejszych zabrudzeniach polać mleczkiem zabrudzoną powierzchnię i równomiernie rozprowadzić miękką gąbką. Zostawić na około 3 min. Na koniec przetrzeć papierem lub mokrą gąbką i dokładnie spłukać wodą.

Skład: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne. Zawiera dodatkowo: substancje polerujące i kwasy nieorganiczne. Działa drażniąco na oczy i skórę. Stosować rękawice ochronne.

W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać oczy wodą przez kilka minut. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: zasięgnąć porady/zgłosić się do lekarza.

Marka
Philipiak Milano
Seria
Inoxlux
Liczba elementów w zestawie
1
KO-610FK-01044#01044
Nowy produkt
5903678065393
Opinie (0)
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej