Zastawa obiadowa Philipiak Fiore
Zastawa obiadowa Philipiak Fiore
Zastawa obiadowa Philipiak Fiore
Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa

Ten serwis dekorowany kwiatowym wzorem to inspiracja zaczerpnięta z natury. 

Serwis ten to wytworna porcelana ozdobiona subtelnymi motywami kwiatowymi, których grafika nawiązuje do przyjęć na łonie natury i w pełni wyraża radość życia. To kwintesencja romantycznej elegancji. Wysmakowana kompozycja i srebrzysto-pastelowe wzory dają uczucie lekkości i przywołują najpiękniejsze wspomnienia wiosny. Serwis Fiore przełamuje monotonię białego stołu. Jest inspirującą propozycją dla marzycieli, romantyków oraz dla osób, które w każdej dziedzinie życia cenią przede wszystkim nastrój.

W skład serwisu obiadowego Fiore wchodzi: 6 dużych talerzy, 6 małych talerzy, 6 głębokich talerzy, półmisek, sosjerka z podstawką, salaterka.

Zestaw obiadowy Fiore składa się z 21 elementów

Porcelana Fine Bone China

I

Najszlachetniejsza odmiana porcelany

Niezwykła precyzja wykonania połączona z wyjątkową wytrzymałością i lekkością sprawia, że porcelana Fine Bone China uważana jest wśród koneserów i miłośników porcelany za jedną z najpiękniejszych na świecie. Za jej wynalazcę uważa się Josiaha Spode I, który dokonał tego odkrycia u schyłku XVIII wieku. Kontynuował on zapoczątkowane przez artystę Thomasa Frye’a prace nad recepturą wyjątkowo mocnej, a zarazem cieńszej od tradycyjnej, porcelany. Dzięki dodaniu do tradycyjnej mieszanki, popiołu kostnego, nastąpił przełom w procesie wytwarzania porcelany a nowe produkty szybko zagościły na stołach brytyjskiego dworu królewskiego.

Lat na rynku
Miesiące gwarancji
Zadowolonych klientów

I

Lekkość, elegancja, wytrzymałość

Niezwykła biel

„Białe złoto” to jedno z określeń, które przyjęło się wśród miłośników porcelany. Przekazywane z pokolenia na pokolenie jako rodzinna pamiątka stało się synonimem trwałości i ponadczasowym dowodem ciągłości rodów. Wykorzystywaną do produkcji zestawów Philipiak Milano porcelanę Fine Bone Chine cechuje śnieżnobiały kolor, powstały w wyniku reakcji związków je tworzących.

Dekoracja stołu

Jednym z sekretów elegancko nakrytego stołu jest porcelana. Rodzinna uroczystość, obiad z przyjaciółmi czy kolacja we dwoje wymagają wyjątkowej oprawy. To chwile, w których przedmioty codziennego użytku nabierają znaczenia i dekorują nasze otoczenie. Sprawiają, że razem z naszymi gośćmi czujemy się wyróżnieni, podkreślając szczególną atmosferę wzajemnych relacji.

Lśniąca i gładka powierzchnia

Jedną z najważniejszych cech najwyższej klasy porcelany jest lśniąca i pozbawiona jakichkolwiek porowatości powierzchnia. Dzięki niezwykle cienkiej strukturze porcelana Philipiak Milano jest lekka i odznacza się kolejną unikalną cechą jaką jest zdolność do przepuszczania światła.

Porcelana Philipiak Milano

Porcelana Philipiak Milano z dumą kontynuuje najlepsze tradycje włoskiego rzemiosła. Tworzona w rodzinnych manufakturach jest niezwykłym mariażem prostoty i funkcjonalności. Najwyższej klasy materiały, doskonałe proporcje, starannie wykończone detale i ergonomia to elementy, które tworzą ponadczasową elegancję włoskiego wzornictwa. Te właśnie standardy przyświecają naszej marce, której filozofia opiera się na prostocie. Wszak w niej kryje się prawdziwe piękno.

21 elementów zestawu obiadowego

W skład serwisu obiadowego Fiore  wchodzi: 6 dużych talerzy, 6 małych talerzy, 6 głębokich talerzy, półmisek, sosjerka z podstawką, salaterka. Waga zestawu: 13.1 kg

Marka
Philipiak Milano
Seria
Fiore
Liczba elementów w zestawie
21
Liczba osób
6 osób
Wymiary opakowania
29,5 cm x 38,5 cm x 29 cm
Materiał
Porcelana Fine Bone China
Gwarancja
24 miesiące
Zmywarka
Nie
Waga
13,1 kg
Skład serwisu
6 dużych talerzy, 6 małych talerzy, 6 głębokich talerzy, półmisek, sosjerka z podstawką, salaterka
VA-717-Z-01005#01005
Nowy produkt
5903678065331
Opinie (2)

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej