Wyciskarka wolnoobrotowa Philipiak PH-1007
Wyciskarka wolnoobrotowa Philipiak PH-1007
Wyciskarka wolnoobrotowa Philipiak PH-1007
Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa
Kolor
  • Czerwony
  • Srebrny

Dzięki wolnoobrotowej wyciskarce marki Philipiak Milano przygotujesz zdrowe, smaczne soki z warzyw i owoców. Pomyśl o korzyściach i radości jakie dają przygotowane w domowym zaciszu soki wypełnione witaminami, mikroelementami, enzymami i przeciwutleniaczami. Soki przygotowane tylko w odpowiedni sposób skutecznie zastępują dzienne zapotrzebowanie w diecie na warzywa i owoce, których często spożywamy za mało.

Naturalne soki ze świeżych warzyw i owoców

I

Dzienna dawka zdrowia

Soki skutecznie zastępują dzienne zapotrzebowanie na warzywa i owoce, których często spożywamy za mało. Naturalne soki ze świeżych warzyw i owoców są źródłem wielu witamin i przeciwutleniaczy chroniących skutecznie organizm człowieka. Substancje biologicznie czynne zawarte w surowych sokach korzystnie wpływają na funkcje przewodu pokarmowego oraz narządów wewnętrznych odpowiedzialnych za usuwanie z organizmu substancji zbędnych i toksycznych

Lat na rynku
Miesiące gwarancji
Zadowolonych klientów

I

Ponadczasowy design i funkcjonalność

Prosta obsługa

Łatwość użytkowania, cisza podczas pracy, oszczędność energii i łatwe mycie to kolejne zalety urządzenia.

Korzyści z picia soków

Wprowadzenie do codziennej diety jednej lub dwóch szklanek soków jest prostą metodą podniesienia jakości Twojej diety. Zabezpiecza Cię także przed niedoborami witamin i składników mineralnych. Wraz z sokami możesz przemycić warzywa i owoce, które jesz rzadko lub w mniejszych ilościach (np. natka pietruszki czy jarmuż). Soki mogą stanowić zamiennik 1-2 porcji warzyw i owoców w ciągu dnia. Przyjmuje się, że jedna szklanka soku odpowiada 150 g (jedna porcja) warzyw lub owoców z 500-700 g zalecanych. Podobnie jak warzywa i owoce, świeżo wyciskane soki są źródłem licznych fitoskładników, które mają dobroczynny wpływ na procesy zachodzące w Twoim ciele. Dlatego picie soków to element profilaktyki i dietoterapii przewlekłych chorób, takich jak cukrzyca, miażdżyca, hipercholesterolemia, nowotwory.

Dobierz kolor urządzenia
do Twojej kuchni

Nowoczesne urządzenie pasuje do każdego wnętrza i występuje w dwóch wersjach kolorystycznych czerwonej i srebrnej.

Marka
Philipiak Milano
Seria
PH-1007
Wymiary opakowania
28,5 x 36 x 27 cm
Gwarancja
24 miesiące
Waga
5,5 kg
GD-723-E-01071#01071
Nowy produkt
5903678065409
Opinie (1)
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej