Zastawa obiadowa Philipiak Moderno
Zastawa obiadowa Philipiak Moderno
Zastawa obiadowa Philipiak Moderno

Zastawa obiadowa Philipiak Moderno

Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa

Serwis obiadowy Moderno to kolekcja porcelany, w której odbija się duch czasów. Jest kwintesencją nowoczesnej elegancji. 

Serwis ten to kolekcja porcelany, w której odbija się duch czasów. Jest kwintesencją nowoczesnej elegancji. W linii Moderno dominuje minimalizm. Brak jakichkolwiek ornamentów, a proste białe formy są dekoracją samą w sobie. Jej dyskretny urok z pewnością docenią osoby spontaniczne, osoby, które śledzą najnowsze trendy we wzornictwie i bawią się nimi. Kolekcja szczególnie efektownie prezentuje się w połączeniu z jednolitym kolorowym obrusem. Mimo swojego minimalizmu jest ucztą dla oka.

W skład serwisu obiadowego Moderno wchodzi: 6 dużych talerzy, 6 małych talerzy, 6 głębokich talerzy, półmisek, sosjerka z podstawką, salaterka.

Zestaw obiadowy Moderno składa się z 21 elementów

Porcelana Fine Bone China

I

Najszlachetniejsza odmiana porcelany

Niezwykła precyzja wykonania połączona z wyjątkową wytrzymałością i lekkością sprawia, że porcelana Fine Bone China uważana jest wśród koneserów i miłośników porcelany za jedną z najpiękniejszych na świecie. Za jej wynalazcę uważa się Josiaha Spode I, który dokonał tego odkrycia u schyłku XVIII wieku. Kontynuował on zapoczątkowane przez artystę Thomasa Frye’a prace nad recepturą wyjątkowo mocnej, a zarazem cieńszej od tradycyjnej, porcelany. Dzięki dodaniu do tradycyjnej mieszanki, popiołu kostnego, nastąpił przełom w procesie wytwarzania porcelany a nowe produkty szybko zagościły na stołach brytyjskiego dworu królewskiego.

Lat na rynku
Miesiące gwarancji
Zadowolonych klientów

I

Lekkość, elegancja, wytrzymałość

Niezwykła biel

„Białe złoto” to jedno z określeń, które przyjęło się wśród miłośników porcelany. Przekazywane z pokolenia na pokolenie jako rodzinna pamiątka stało się synonimem trwałości i ponadczasowym dowodem ciągłości rodów. Wykorzystywaną do produkcji zestawów Philipiak Milano porcelanę Fine Bone Chine cechuje śnieżnobiały kolor, powstały w wyniku reakcji związków je tworzących.

Dekoracja stołu

Jednym z sekretów elegancko nakrytego stołu jest porcelana. Rodzinna uroczystość, obiad z przyjaciółmi czy kolacja we dwoje wymagają wyjątkowej oprawy. To chwile, w których przedmioty codziennego użytku nabierają znaczenia i dekorują nasze otoczenie. Sprawiają, że razem z naszymi gośćmi czujemy się wyróżnieni, podkreślając szczególną atmosferę wzajemnych relacji.

Lśniąca i gładka powierzchnia

Jedną z najważniejszych cech najwyższej klasy porcelany jest lśniąca i pozbawiona jakichkolwiek porowatości powierzchnia. Dzięki niezwykle cienkiej strukturze porcelana Philipiak Milano jest lekka i odznacza się kolejną unikalną cechą jaką jest zdolność do przepuszczania światła.

Porcelana Philipiak Milano

Porcelana Philipiak Milano z dumą kontynuuje najlepsze tradycje włoskiego rzemiosła. Tworzona w rodzinnych manufakturach jest niezwykłym mariażem prostoty i funkcjonalności. Najwyższej klasy materiały, doskonałe proporcje, starannie wykończone detale i ergonomia to elementy, które tworzą ponadczasową elegancję włoskiego wzornictwa. Te właśnie standardy przyświecają naszej marce, której filozofia opiera się na prostocie. Wszak w niej kryje się prawdziwe piękno.

21 elementów zestawu obiadowego

W skład serwisu obiadowego Moderno wchodzi: 6 dużych talerzy, 6 małych talerzy, 6 głębokich talerzy, półmisek, sosjerka z podstawką, salaterka. Waga zestawu: 13.1 kg

Marka
Philipiak Milano
Seria
Moderno
Liczba elementów w zestawie
21 elementów
Liczba osób
6 osób
Materiał
Porcelana Fine Bone China
Gwarancja
24 miesiące
Zmywarka
Tak
Waga
13,1 kg
Skład serwisu
6 dużych talerzy, 6 małych talerzy, 6 głębokich talerzy, półmisek, sosjerka z podstawką, salaterka
VA-717-Z-01008#01008
Nowy produkt
5903678065362
Opinie (0)

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej