Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Filtr powietrza Philipiak KJ350F
Filtr powietrza Philipiak KJ350F

Filtr powietrza Philipiak KJ350F

Towar dostępny
4 960,00 zł
RATY OD
Brutto
Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa

Domowa stacja oczyszczania i nawilżania powietrza. Nowoczesny urządzenie pozwala utrzymać w domu korzystny mikroklimat usuwając z powietrza wirusy, bakterie chorobotwórcze, pleśnie, grzyby a także dym i pyłki.

Domowa stacja oczyszczania i nawilżania powietrza. Nowoczesne urządzenie pozwala utrzymać w domu korzystny mikroklimat usuwając z powietrza wirusy, bakterie chorobotwórcze, pleśnie, grzyby a także dym i pyłki. Doskonale służy alergikom i osobom podczas rekonwalescencji po przebytych chorobach. Zwalcza z powodzeniem nieprzyjemne zapachy za pomocą filtra węglowego i dodatkowo dezynfekuje pomieszczenia za pomocą aktywnego tlenu oraz lampy UV. Dodatkowym atutem jest funkcja nawilżania powietrza. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, posiada duży i czytelny panel sterowania w języku polskim oraz blokadę przed dziećmi.

Doskonale czyste powietrze

I

Cztery warstwy filtrujące

Filtr powietrza Philipiak posiada cztery warstwy filtrujące. Siatkę z materiału antybakteryjnego, usuwającą kurz, sierść, pyłki itp. Siatkę z włókna węglowego usuwającą formaldehyd i inne lotne związki organiczne. Trzecia warstwa to zmodyfikowany aktywny węgiel dodatkowo filtrujący lotne związki organiczne, formaldehyd, nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy. Z kolei filtr HEPA 13 z pokryciem antybakteryjnym, usuwa skutecznie drobny kurz i dym.

Lat na rynku
Miesiące gwarancji
Zadowolonych klientów

I

Odetchnij pełną piersią

Generowanie jonów ujemnych

Jony ujemne mają potwierdzoną zdolność neutralizacji szkodliwych substancji, wspomagają w ten sposób metabolizm i wzmacniają odporność organizmu. Nazywane są „witaminami życia”. Ich ilość jest jednym z parametrów określających jakość powietrza. Powietrze nasycone dużą ilością jonów ujemnych daje wrażenie, że mamy krystalicznie czyste powietrze jak po burzy lub w pobliżu wodospadu.

Funkcja nawilżania

Minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia problemów zdrowotnych, które mogą nasilać się lub być powodowane przez suche powietrze, np. problemy z oddychaniem, cerą, kaszel itp.

Lampa UV / Fotokatalizator

Promienie UV o działaniu biobójczym pełnią wiele pożytecznych funkcji m. in. zabijają wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, w tym wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie i inne drobnoustroje. Technologia UV eliminuje z powietrza bakterie i wirusy stanowiące ogromne zagrożenie dla zdrowia.

Marka
Philipiak Milano
Seria
KJ 350F
Liczba elementów w zestawie
1
Gwarancja
24 miesiące
EA-709-E-01481#01481
5903678065119
Opinie (1)
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej