Filtr do wody Philipiak PH-507i
Filtr do wody Philipiak PH-507i
Filtr do wody Philipiak PH-507i
Filtr do wody Philipiak PH-507i
Wysyłka 24h
14 dni na zmianę decyzji
Certyfikat bezpieczeństwa

Filtr do wody Marki Philipiak Milano to domowa stacja uzdatniania i oczyszczania wody. Nowoczesne i funkcjonalne urządzenie posiadające 3-stopniowy system oczyszczania, sterylizacji i możliwość podgrzewania wody do temperatury idealnej do parzenia kawy, herbaty oraz przygotowywania mleka dla dzieci.

Czysta woda w Twoim domu

I

Cztery warstwy filtrujące

Wbudowane filtry skutecznie usuwają z wody osad, rdzę, pozostałości chloru oraz niektóre związki organiczne. Urządzenie skutecznie przechwytuje z wody metale ciężkie, bakterie, pozostałości pestycydów, mikroorganizmy oraz związki organiczne. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, poprawiając jednocześnie smak wody, eliminuje niepożądane zabarwienie i przykry zapach.

Lat na rynku
Miesiące gwarancji
Zadowolonych klientów

I

Wiele funkcji dla zdrowia

Rodzaje filtrów

Urządzenie jest wyposażone w 3 filtry, które skutecznie z powodzeniem oczyszczają wodę, którą spożywamy. 1. Filtr złożony z przędzy PP i trzonu węglowego - Skutecznie usuwa z wody duże cząsteczki osadów, rdzy, zawiesiny stałej; skutecznie pochłania pozostałości chloru, zapach, zabarwienia oraz niektóre związki organiczne. 2. Filtr odwróconej osmozy RO Skutecznie przechwytuje w wodzie metale ciężkie, bakterie, pozostałości pestycydów, mikroorganizmy, związki organiczne. 3. Filtr z aktywnym Węglem - Skutecznie usuwa chlor i jego związki oraz zanieczyszczenia organiczne. Dzięki zastosowaniu filtra węglowego poprawia się smak wody, znika zabarwienie i przykry zapach.

Funkcja podgrzewania

Filtr do wody nie tylko usuwa zanieczyszczenia i filtruje wodę, ale również ją podgrzewa. Po wybraniu odpowiedniej temperatury możemy bez czekania przygotować herbatę, kawę, letnią kaszkę dla dziecka lub skorzystać z wrzątku.

6-litrowy zbiornik

Filtr do wody nie wymaga podpięcia do sieci wodociągowej. Duży sześciolitrowy zbiornik umożliwia przygotowanie kilkudziesięciu filiżanek gorących lub ciepłych napojów.

Marka
Philipiak Milano
Seria
PH-507i
Wymiary opakowania
565 x 290 x 540 cm
Gwarancja
24 miesiące
Waga
9,1 kg
EA-706-E-01432#01432
Nowy produkt
5903678065812
Opinie (4)

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Dowiedz się więcej